Oferta

Nowe mieszkania na sprzedaż w Toruniu

Nasze biuro nieruchomości oferuje nowe mieszkania na sprzedaż. Naszymi partnerami biznesowymi są najlepsi regionalni deweloperzy. Na tą chwilę oferujemy w sprzedaży kilka mieszkań w nowo wybudowanych blokach na Wrzosach, na Osiedlu Jar i na Podgórzu.

Jako profesjonalna agencja nieruchomości oferujemy kompleksową obsługę procesu kupna nowego mieszkania. Doradzimy Wam, które mieszkanie wybrać i w jakim banku starać się o kredyt. Sprawdźcie również najnowsze promocje na sprzedawane przez nas mieszkania w Toruniu.

35

nowych mieszkań na sprzedaż

Używane mieszkania na sprzedaż w Toruniu

Nasze biuro nieruchomości oferuje używane mieszkania na sprzedaż w Toruniu. Prezentowane mieszkania pochodzą z rynku wtórnego. W większości mieszkania sprzedawane są przez osoby prywatne. Obecnie oferujemy w sprzedaży kilka mieszkań znajdujących się w centrum, a także kilka nieruchomości w pobliżu Uniwersytetu.

Jako doświadczona agencja nieruchomości zapewniamy kompleksową pomoc w procesie zakupu mieszkania z rynku wtórnego. Doradzamy naszym Klientom, które mieszkanie jest w najlepszym standardzie i w jakim banku starać się o kredyt. Sprawdźcie również najnowsze promocje na sprzedawane przez nas mieszkania w Toruniu.

60

mieszkań z drugiej ręki w ofercie

Nowe domy na sprzedaż w Toruniu

Własny dom to marzenie każdego z nas. Dziś nasza agencja nieruchomości w Toruniu może spełnić Twoje marzenie o pięknym domu jednorodzinnym. Wystarczy, że przejrzysz przygotowaną przez nas ofertę nowych domów na sprzedaż w Toruniu.

Oferowane przez nas nowe domy na sprzedaż znajdują się w tak atrakcyjnych dzielnicach jak Wrzosy, Osiedle Jar, czy Brzezina. Oferujemy również nowe domy na sprzedaż w okolicach Torunia - np nowe domy w Różankowie, czy też nowe domy w Rozgartach.

15

nowych domów na sprzedaż

Używane domy na sprzedaż w Toruniu

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz wydawać pieniędzy na nowy budynek? Jeśli tak, nasza agencja nieruchomości w Toruniu może spełnić Twoje marzenie o niedrogim i zadbanym domu jednorodzinnym. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę używanych domów na sprzedaż w Toruniu i w okolicach.

Nasze biuro nieruchomości oferuje domy na sprzedaż z rynku wtórnego. Domy z tak zwanej drugiej ręki są znacznie tańsze niż nowo wybudowane nieruchomości. Dużym plusem zakupu używanego domu jest możliwość natychmiastowej przeprowadzki. W naszej ofercie znajdziesz domy na sprzedaż w takich dzielnicach jak Wrzosy, Leśna Polana, a także w mniejszych miejscowościach obok Torunia - Przysiek, czy też Osiek.

32

używane domy na sprzedaż

Strona używa cookies
Ok